O nás

Naše společnost je díky unikátní službě zákazníkům - „ Světelného servisu „ specialistou v distribuci LED žárovek, LED svítidel, LED trubic, LED reflektorů, LED pásků a LED veřejného osvětlení, děláme profesionální návrhy interiérového a exteriérového LED osvětlení. Názorně Vám předvedeme, jak naše produkty fungují, svítí, vypadají a co umí. Díky této službě víte, co kupujete, dříve než něco koupíte.

Vlastní a kvalitní produkty

Dnes je 60 procent produktů vyráběno nebo sestavováno na linkách partnerské společnosti MIVVY ENERGY Co. Ltd. a vývoj řady produktů probíhá v České republice ve spolupráci s partnerskou společností ROSSI-LED, kde se soustředíme převážně na navrhování elektronických obvodů a napájecích zdrojů.

Na veškeré produkty držíme individuální záruky kvality a to v minimální délce 3 až 10 LET. Vždy individuálně posuzujeme.

Řešení na míru

Vedle produktů ve standardní nabídce umíme s ohledem na vlastní výrobu našich výhradních výrobců a dodavatelů i vývoj zákazníkovi, a to na základě jeho přání, nabídnout pozměněné parametry svítidel, případně na zakázku vyrobit zcela nové svítidlo.

Víme, co nabízíme

Do našich produktů chceme LED čipy s co nejvyšší kvalitou i nejvyšším světelným tokem a indexem podání barev včetně kvalitní elektroniky, která je nezbytným doplňkem kvalitního LED světelného zdroje. Zároveň je našim cílem zachovat cenovou výhodnost pro zákazníka. Jelikož životnost svítidel a zdrojů závisí především na kvalitě napájecích zdrojů, neopomíjíme výběr značkových produktů s co nejdelší životností.

Preferujeme kvalitu, rychlost, přesnost a spolehlivost

Kontakt

Pavel Šámal

Telefon:
+420 603 262 691
+420 775 262 691

Pavel Šámal

Váš specialista na LED technologie