LED zářivky neboli LED trubice

Znáte, drazí čtenáři, tu historku, jak jeden rozsvítí a druhý čeká u dveří, až přijde světlo? Jistě máte podobnou zkušenost i z domova, používáte-li klasické zářivky. Stisknete vypínač, ozve se bzučení a po dalších pěti minutách se dostaví světlo. Je to zdlouhavé a nepohodlné, že? Elegantním řešením problému jsou LED zářivky neboli LED trubice.

S LED zářivkami už na světlo čekat nemusíte

Co jsou to LED zářivky a jak se liší od klasických zářivek? Stejně jako LED žárovky, i zářivky mají rozdílnou technologii. LED zářivky obsahují oproti běžným zářivkám LED diodu. Ta se rozzáří okamžitě po stisknutí vypínače, což je ze základního uživatelského hlediska naprosto nedocenitelná výhoda. Už žádné čekání na světlo! V českých domácnostech se LED zářivky objevují stále častěji. Je to pochopitelné – LED zářivky jsou naprosto bezpečné, mají shodné parametry i barvy světla s běžnými zářivkami, a oproti nim déle vydrží. Rozhodnutí o změně přinese tedy jen samá pozitiva.

Proč do LED trubic investovat?

LED trubice jsou úsporné, mají dlouhou životnost a vysokou intenzitu záření, nasvítí tedy i velké prostory, na které běžné zářivky nestačí. LED trubice se dají využít v domácnostech, klasicky jako osvětlení kuchyňské linky. Samozřejmě se LED zářivkové trubice uplatní i v komerčních prostorech, ve školách, v garážích, zkrátka všude, kde je potřeba dostatečné osvětlení, které je zároveň ekonomické. Jak lze jednoduše spočítat na této kalkulačce, vyšší počáteční investice se velmi rychle vrátí a LED osvětlení interiéru je tak opravdu výhodné ve všech směrech.

Firma Šemda s.r.o. se LED technologiemi zabývá od roku 2003 a její zaměstnanci jsou opravdoví odborníci. Rádi Vám vytvoří profesionální návrh osvětlení, na míru ušitý Vašim požadavkům, pomohou s výběrem osvětlení a vytvoří finanční rozvahu. A také samozřejmě zodpoví veškeré Vaše možné dotazy. Vyzkoušejte a uvidíte!

Další články:

 • 08280028

  Posviťte si na rodinný rozpočet

  20. 04. 2014

  Zákazník bude slyšet ze všech stran, že v žádném případě není problém. Pravda je poněkud někde jinde. Provést výměnu klasické žárovky či „ úsporky " za LEDku, p...
 • LED

  Klasickým žárovkám zazvonil zvonec a přišel konec

  10. 04. 2014

  Po 133 letech používání končí prodej klasických žárovek. Stop vystavila Evropská unie a tyto nejpoužívanější žárovky se přestávají dodávat do obchodů. Nahrazeny...

Kontakt

Pavel Šámal

Telefon:
+420 603 262 691
+420 775 262 691

Pavel Šámal

Váš specialista na LED technologie