LED veřejné osvětlení

Poskytování veřejného osvětlení je jednou ze základních služeb, kterou musí obec zajišťovat pro své občany. Není však osvětlení jako osvětlení. Čím lépe lampy na ulicích svítí, tím bezpečněji se všichni cítíme a tím méně tmavých, potenciálně nebezpečných, zákoutí vzniká. Stejně jako domácnosti přechází na LED žárovky, i obec může jít s dobou a instalovat na ulice LED veřejné osvětlení.

Proč zvolit LED veřejné osvětlení?

V naší nabídce LED veřejného osvětlení nabízíme několik různých druhů světel, ve špičkové kvalitě a velmi dobré cenové dostupnosti. Stejně jako u ostatních LED produktů, u LED veřejného osvětlení je významným pozitivem dlouhodobá životnost (nabízíme i prodlouženou záruční dobu, standardní záruční doba je 36 měsíců), vysoká svítivost a několikanásobná návratnost prvotní investice. Naše svítidla pro LED veřejné osvětlení vyrábíme ve variantách pro instalaci kolmo na sloup a v provedení na výložník. Ke každému svítidlu také uvádíme, jak vysoký by měl být ideálně sloup, na kterém svítidlo bude. Kvalitní venkovní osvětlení, které naše LED svítidla umí zajistit, ocení každý chodec i řidič v obci, proto se rozhodně vyplatí do této technologie investovat.

LED veřejné osvětlení: více světla pro všechny

Námi nabízené venkovní osvětlení je vhodné pro nasvícení hlavních i vedlejších komunikací ve Vaší obci, dále také pro parky, náměstí, sídliště, obytné i průmyslové zóny, přechody pro chodce, prostory před školami a další místa, kde je potřeba dostatek dobrého světla. LED venkovní osvětlení však není ve využití omezeno pouze na veřejné osvětlení. Pokud si chcete pořídit vlastní zahradní osvětlení nebo například osvětlení na příjezdovou cestu, pak jste zde také správně. Naše produkty jsou kromě funkčnosti také známy svým elegantním vzhledem a my doufáme, že si u nás vyberete. S výběrem Vám rádi pomůžeme.

Firma Šemda s.r.o. se LED technologiemi zabývá od roku 2003 a její zaměstnanci jsou opravdoví odborníci. Rádi Vám vytvoří profesionální návrh osvětlení, na míru ušitý Vašim požadavkům, pomohou s výběrem osvětlení a vytvoří finanční rozvahu. A také samozřejmě zodpoví veškeré Vaše možné dotazy. Vyzkoušejte a uvidíte!

Další články:

 • 08280028

  Posviťte si na rodinný rozpočet

  20. 04. 2014

  Zákazník bude slyšet ze všech stran, že v žádném případě není problém. Pravda je poněkud někde jinde. Provést výměnu klasické žárovky či „ úsporky " za LEDku, p...
 • LED

  Klasickým žárovkám zazvonil zvonec a přišel konec

  10. 04. 2014

  Po 133 letech používání končí prodej klasických žárovek. Stop vystavila Evropská unie a tyto nejpoužívanější žárovky se přestávají dodávat do obchodů. Nahrazeny...

Kontakt

Pavel Šámal

Telefon:
+420 603 262 691
+420 775 262 691

Pavel Šámal

Váš specialista na LED technologie