LED reflektory

Hledáte-li kvalitní osvětlení pro interiérové nebo exteriérové prostory, jste zde na správné adrese. LED reflektory představují propojení LED technologie, tedy dlouhé výdrže a vysoké svítivosti, s reflektorem, který umožňuje nasvítit velkou plochu z jednoho bodu. Ideální jsou pro užitné prostory a především exteriéry, do domácnosti vhodné nejsou.

LED reflektory: ve světle je síla

Technologie LED reflektorů je velmi jednoduchá – jedná se o klasický reflektor s s LED diodami, které se starají o velmi intenzivní světlo. V naší nabídce naleznete jak slabší LED reflektor 10W, který můžete použít například pro noční nasvícení příjezdové cesty u Vašeho domu, tak silnější LED reflektor 20W, vhodný pro větší prostory, a také nejsilnější LED reflektor 30W. Závisí pochopitelně pouze na Vás, jakou sílu reflektoru zvolíte. Možná se budete potřebovat poradit – neváhejte se na nás obrátit. Proč do LED reflektoru investovat? Základními přednostmi těchto reflektorů je dlouhodobá životnost, vysoká úroveň svítivosti, skladnost a snadná přenosnost. Reflektory lze nainstalovat napevno na stojany, či je jen postavit na zem a volně s nimi manipulovat. S LED reflektory se tmy opravdu bát nemusíte.

Malé velikostí, velké užitkem; takové jsou LED reflektory

Možnosti využití LED reflektorů jsou v podstatě bezbřehé. Ať už potřebujete nasvítit venkovní či vnitřní prostory, budovy, průchody a cokoli jiného Vás napadne, z jakéhokoli důvodu: bezpečnost, užitek nebo jen pro efekt, LED reflektory Vám budou ideálními pomocníky. Vedle přenosné varianty LED reflektorů existují také do země zabudovatelné reflektory, vhodné například pro noční efektní (i bezpečnostní) nasvícení budov, soch, ale i pro různé kulturní akce. Venkovní LED osvětlení je často instalováno na parkovištích, prostorech kolem skladů, venkovních hřištích, ale i pro soukromé účely na soukromých parkovištích, v zahradách, jako nasvícení domu, schodiště a podobně.

Firma Šemda s.r.o. se LED technologiemi zabývá od roku 2003 a její zaměstnanci jsou opravdoví odborníci. Rádi Vám vytvoří profesionální návrh osvětlení, na míru ušitý Vašim požadavkům, pomohou s výběrem osvětlení a vytvoří finanční rozvahu. A také samozřejmě zodpoví veškeré Vaše možné dotazy. Vyzkoušejte a uvidíte!

Další články:

 • 08280028

  Posviťte si na rodinný rozpočet

  20. 04. 2014

  Zákazník bude slyšet ze všech stran, že v žádném případě není problém. Pravda je poněkud někde jinde. Provést výměnu klasické žárovky či „ úsporky " za LEDku, p...
 • LED

  Klasickým žárovkám zazvonil zvonec a přišel konec

  10. 04. 2014

  Po 133 letech používání končí prodej klasických žárovek. Stop vystavila Evropská unie a tyto nejpoužívanější žárovky se přestávají dodávat do obchodů. Nahrazeny...

Kontakt

Pavel Šámal

Telefon:
+420 603 262 691
+420 775 262 691

Pavel Šámal

Váš specialista na LED technologie