LED pásky

Máte doma místa, na která byste si rádi posvítili, ale protože se tam klasická lampa nevejde, tak si berete na pomoc baterku nebo jednoduše tápete po tmě? Taková hluboká skříň ve tmavém rohu místnosti může skrývat mnoho tajemství, na která je lepší dobře vidět. Pro tyto (a další) případy jsou ideální LED pásky, které se vejdou kamkoli a vnesou světlo do temných zákoutí.

Jak na LED pásky?

Představte si tenký pásek z malých LED diod, zalitý do gumy, která diody chrání, napájený buď ze zdroje nebo z baterky. LED pásek má (ale nemusí mít) na jedné straně lepivou vrstvu, pomocí které ho připevníte na libovolné místo. Jak LED pásek zapojit? Pro nekutily je jednoduchá varianta „stavebnice" – spojíte dohromady LED pásek, zdroj a vypínač (lze zakoupit set), nalepíte na určené místo, zapojíte do sítě a svítíte. Pro kutily je pole působnosti mnohem širší – pásky si můžete nastříhat podle libosti a dokonale je tak přizpůsobit místům, na která si potřebujete posvítit. Nepopiratelnou výhodou LED pásků je jejich dostupnost, výdrž a snadná instalace. Zároveň mají velmi nízkou spotřebu energie a vysokou svítivost.

LED pásky: nenápadné vzhledem, silné účinkem

Na jaká místa můžete LED pásky instalovat? Prakticky kamkoli. Velmi často jsou používány LED pásky do kuchyně, jako osvětlení kuchyňské linky – jedná se v podstatě o levnější, avšak stejně kvalitní variantu LED trubic. Využití se nabízí také ve formě dekorativního vánočního LED osvětlení, například do oken. Dále lze LED pásky použít jako dekoraci do dětského pokoje, ideální na zahánění nočních strašidel (vyzkoušeno!), jako světlo do šatní skříně, knihovny nebo na nábytek, aby se světlo odráželo od stropu. Z různých možností použití je zjevné, že LED pásky existují v mnoha barvách a světelných odstínech. Je tedy jen na Vás, které světlo Vám bude nejlépe vyhovovat – přijďte si vybrat!

Firma Šemda s.r.o. se LED technologiemi zabývá od roku 2003 a její zaměstnanci jsou opravdoví odborníci. Rádi Vám vytvoří profesionální návrh osvětlení, na míru ušitý Vašim požadavkům, pomohou s výběrem osvětlení a vytvoří finanční rozvahu. A také samozřejmě zodpoví veškeré Vaše možné dotazy. Vyzkoušejte a uvidíte!

Další články:

 • 08280028

  Posviťte si na rodinný rozpočet

  20. 04. 2014

  Zákazník bude slyšet ze všech stran, že v žádném případě není problém. Pravda je poněkud někde jinde. Provést výměnu klasické žárovky či „ úsporky " za LEDku, p...
 • LED

  Klasickým žárovkám zazvonil zvonec a přišel konec

  10. 04. 2014

  Po 133 letech používání končí prodej klasických žárovek. Stop vystavila Evropská unie a tyto nejpoužívanější žárovky se přestávají dodávat do obchodů. Nahrazeny...

Kontakt

Pavel Šámal

Telefon:
+420 603 262 691
+420 775 262 691

Pavel Šámal

Váš specialista na LED technologie