LED technologie

 • 9008644 led technologie zeichen

  Technické parametry LED technologie

  LED žárovky, LED trubice v dnešní době masovým způsobem nahrazují původní klasické vláknové žárovky a zářivkové trubice. V tomto článku naleznete zajímavé informace o výkonu, svítivosti, barvě a teplotě světla.
 • LED DIODO

  LED žárovky – světlo budoucnosti

  Co jsou to ty úsporné LED žárovky? A jak se liší od těch starých, neúsporných? LED žárovky spadají do kategorie „úsporných žárovek", stejně jako zářivky, které už se v českých domácnostech zabydlely o trochu více.
 • LED T8 Tube

  LED zářivky neboli LED trubice

  Co jsou to LED zářivky a jak se liší od těch klasických? LED zářivky obsahují oproti běžným zářivkám LED diodu, která se po stisknutí vypínače okamžitě rozzáří a poskytuje více světla za méně peněz než klasické zářivky.
 • led pasky cover

  LED pásky

  Máte doma místa, na která byste si rádi posvítili, ale protože se tam klasická lampa nevejde, tak si berete na pomoc baterku nebo jednoduše tápete po tmě? Taková hluboká skříň ve tmavém rohu je skvělým příkladem.
 • led reflektor cover

  LED reflektory

  Hledáte-li kvalitní osvětlení pro interiérové nebo exteriérové prostory, jste zde na správné adrese. LED reflektory představují propojení LED technologie, tedy dlouhé výdrže a vysoké svítivosti, s reflektorem.
 • led verejne osvetleni cover

  LED veřejné osvětlení

  Poskytování veřejného osvětlení je jednou ze základních služeb, kterou musí obec zajišťovat pro své občany. Není však osvětlení jako osvětlení. Čím lépe lampy na ulicích svítí, tím bezpečněji se všichni cítíme.

Kontakt

Pavel Šámal

Telefon:
+420 603 262 691
+420 775 262 691

Pavel Šámal

Váš specialista na LED technologie