Kariéra

Naše společnost se profesionálně zabývá světelným servisem v oblasti LED světelné technologie. V současné době budujeme tým samostatných obchodních LED specialistů, regionálních manažerů a servisních techniků schopných poskytovat komplexní služby v této oblasti.

Obchodní LED specialista

Nabízíme

  • podporu prodeje, školení produktů
  • kariérní růst – otevírají se nové pozice
  • profesní vzdělávání, růst a seberealizace
  • atraktivní práci s žádaným produktem a službou na Českém i zahraničním trhu
  • DPP nebo ŽL ( po dohodě HPP )

Platové ohodnocení

  • obratové provize + firemní podpora + další firemní benefity

Požadujeme

  • praxi s přímým nebo nepřímým prodejem
  • obchodního ducha a silnou orientaci na výsledek
  • komunikativnost
  • cílevědomost, učenlivost, samostatnost, loajalitu
  • časovou flexibilitu
  • ŘP. sk B
  • na začátku vlastní osobní automobil ( úhrada nákladů )

Náplň práce

  • prodej světelných LED zdrojů
  • poradenství a profesionální návrhy s LED osvětlením
  • vedení databáze nových i stávajících zákazníků
  • organizace přijetí poptávky (objednávky), zpracování a odeslání nabídky zákazníkovi a následného servisu

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete svůj životopis na adresu info@ledsvetelnyservis.cz.

Technický pracovník - elektro

Nabízíme

  • práce na ŽL, DPP (následně možný HPP)
  • práci ve stále rostoucí společnosti

Požadujeme

  • praxi v oboru
  • vyhlášku 50 s paragrafem 6,7,8
  • samostatnost
  • zkušenosti s vedením lidí

Náplň práce

  • montáže elektroinstalací, osvětlení a zabezpečovacích systémů
  • výstavby nových objektů, rekonstrukce stávajících prostor

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete svůj životopis na adresu info@ledsvetelnyservis.cz.

Kontakt

Pavel Šámal

Telefon:
+420 603 262 691
+420 775 262 691

Pavel Šámal

Váš specialista na LED technologie